Antik Kültür Tuğlaları

Antik Uygulamalar

Harman Kültür Tuğlaları

Barok Uygulamalar

Barok Kültür Tuğlaları

Barok Uygulamalar

Kültür Tuğlası

Kültür Tuğlası

Kültür Tuğlası Ev ve iş yerlerinin dekorasyonunda sıkça kullanılmaya başlanan kültür tuğlaları ile duvarlar artık çok daha şık ve farklı. Duvarlarda nostalji havası estiren bu tuğlalar hem estetik hem de sıcak bir görünüm yaratmaktadır. Farklı renk ve yapılara sahip kültür tuğla modellerinden birinde karar kılarak sizde ister evinizin isterseniz de iş yerinizin daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Dekoratif Kültür tuğlası nın farklı model seçeneklerinin arasında barok, el yapımı, harman, eskitilmiş ve klasik gibi modeller yer almaktadır. Her model kendi içinde farklı renk alternatifleri bulunduruyor bu nedenle evinizin veya iş yerinizin mobilya ve yer kaplamasına uygun modeli rahatlıkla seçme alternatifi sunuyor.

Bu farklı modeller arasında olan barok tarzı kültür tuğlaları hem iş yerleri hem de ev dekorasyonu için en fazla tercih edilen tuğla modeli arasında yer almaktadır.

Kültür Tuğlaları Uygulama

Kültür Tuğlaları Bu uygulamayı dilerseniz duvarınızın tek bir tarafına yaptırabilir dilerseniz de odanızın veya iş yerinizin tamamen bu uygulama ile kaplanmasını tercih ederek duvarlarınızda zengin bir hava yaratabilirsiniz.

Bir diğer model olan Harman kültür tuğlaları da sıkça tercih edilen modeller arasında bulunup yüzyıllar önce yapılan evlerde de kullanılmış olan tuğla modelinin günümüze taşınmış halidir.

Bu modelde kendi içinde farklı renk ve doku farklılıkları ile biden fazla seçenek sunmaktadır. Antik tuğla modeli ise daha klasik ve düz olan modeller arasında yer alırken yine bu modelde de diğer modellerde olduğu gibi farklı renk alternatifleri sunulmaktadır.