Canyon

Canyon Uygulamaları

Pedras

Pedras Uygulamalar

Piedra

Piedra Uygulamalar

Rocc

Rocc Uygulamalar

Rotto

Rotto Uygulamalar

Taş Panel Kaplama

Taş Panel Kaplama

Taş Panel Kaplama Ev ve iş yeri dekorasyonunda duvarlara yapılan taş panel uygulamaları gün geçtikçe daha fazla insanın tercih ettiği duvar uygulaması olmaktadır. Geçmişin günümüze modernize edilerek yansıtılması olan bu paneller duvarlara doğanın güzelliğini taşıyor.

Hem iç hem de dış duvar uygulaması olarak tercih edilen bu paneller uzun ömürlü ve şık görünümü sayesinde daha uzun yıllar duvarlardaki etkisini gösterecek gibi duruyor.

Doğal taş paneli olarak da adlandırılan bu paneller ince yapısına rağmen duvarda zengin bir görünüm sağlamaktadır. Dekorasyon modasında hızla yükselen dekoratif taş paneller sadece evlerde değil iş yerleri ve ofislerde de tercih edilmektedir.

Sağlıklı olan bu uygulama kişilerin tercihine göre uygulama yapılacak yerin tek bir duvarına yapılarak odanın havasını değiştirebildiği gibi tüm duvar bu kaplama ile kaplanarak da daha farklı bir hava yaratılabilmektedir.

Sadece yapıların iç duvarı değil dış duvarına da rahatlıkla uygulanabilen taş paneller şık olmasının yanı sıra suya ve neme dayanıklı olması sebebi ile tercih edilmektedir. Farklı birçok modelden oluşan bu panellerin her modeli kendi içinde farklı renk alternatifleri de sunmakta böylelikle her zevke hitap etmektedir.

Farklı çağlarda evlerin duvar yapımında farklı taş işçilikleri sergilenmiş geçmişte insanların doğa ile bütünleşerek yaşamı günümüzde özlem duyulan ve arzu edilen bir yaşam tarzı halini almıştır. İnsanın doğaya olan özlemi ile yola çıkıldığı ve günümüze uygulandığı düşünülen bu taş panel sistemleri sayesinde günümüzde de insanlar bir nebzede olsa kendi yaşam alanlarında bu hissi tadabilecek.

Taş Panel Fiyatları

Taş panel Fiyatları

Taş panel Fiyatları modelleri ince bir dokuya sahip olmasına rağmen duvara uygulandığında zengin bir görünüm elde edilmesini sağlamakta böylelikle alanı daraltmadan ferah bir ortam yaratmaktadır. Evinin dekorasyonunu değiştirmek isteyen insanların özellikle kadınların bu paneller hakkında en büyük merakı temizliğinin kolay olup olmamasıdır.

Taş panel temizliği oldukça kolay olup nemli bir bez yardımı ile kolayca silinebilme özelliğine sahiptir. Sudan etkilenmediği için dış duvar uygulamalarında bir hortum yardımı ile su tutularak kolayca temizlenmesi sağlanabilir. Tozu kolay, kolay tutmayan bu panellerin toz alımı da evini de bulunan bir elektrik süpürgesinin fırça aparatı ile kolayca sağlanabilir.

Dekoratif taş Duvar paneller hakkında merak edilen bir diğer konu ise fiyatının neye göre hesaplandığıdır. Taş panel fiyatı seçilen model göz önüne alınarak metrekare üzerinden hesaplanmaktadır. Modellerin çok oluşu ve montajının kolay olması nedeni ile her bütçeye uygun panel bulunmaktadır.

Ofis, restoran, otel, mağaza ve daha birçok iş yerinin duvar uygulamasında da tercih edilen bu paneller yapıldığı her alana zengin ve insanın içini açan bir etki yaratmakta gelen müşterinin burada daha fazla vakit geçirmesine yardımcı olmaktadır.

Sizde evinizde veya iş yerinizde bir yenilik yapmak istiyorsanız sadece duvarınıza taş panel uygulaması yaptırarak büyük farklılıklar elde edebilirsiniz.